Miejsce stworzone przez kobiety

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez nasz wykwalifikowany personel. Indywidualnie dobrane terapie i preparaty pozwolą na uzyskanie pożądanych efektów.

Zapraszamy do kontaktu

+48 12 353 88 66
+48 506 737 270
gabinet@beauty-concept.pl
Kraków, ul. Nadwiślańska 9

Maximus™

Pollogen Legend™ Trilipo®

Technologia TriLipo RF® oparta jest na trzybiegunowej technologii fal radiowych, dzięki czemu możliwe jest równomierne rozgrzanie skóry. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na zasadzie selektywnej termoindukcji fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza), nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy. W efekcie nasza skóra staje się jędrna, sylwetka wymodelowana, następuje redukcja tkanki tłuszczowej, lifting i ujędrnienie mięśni.

Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W celu uzyskania bardziej spektakularnych i długotrwałych efektów zaleca się wykonanie 4 do 6 powtórzeń. Zabiegi są komfortowe i nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Klient odczuwa przyjemne ciepło i uczucie delikatnego napięca i ruchu mięśni. W czasie trwania kuracji zalecane jest przyjmowanie około 2 litrów wody dziennie raz wzmożona aktywność fizyczna.

Trilipo® RF