Manicure

profesjonalna pielęgnacja Twoich dłoni

Aby Twoje dłonie wyglądały pięknie i zdrowo wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków marek OPI i Essie, światowych liderów na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci.

Opracowanie kształtu płytki paznokci, nałożenie nawilżającego lub odżywczego kremu, wmasowanie oliwki w skórki.

Pełna pielęgnacja dłoni: opracowanie kształtu płytki paznokci i skórek, nałożenie nawilżającego lub odżywczego kremu, wmasowanie oliwki w skórki.

Wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły, zasila paznokcie w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego, głęboko odżywia płytkę paznokcia. Manicure Japoński to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Dodatkowo zabieg zawiera opracowanie skórek, nałożenie nawilżającego lub odżywczego kremu, wmasowanie oliwki w skórki.

Manicure japoński wzbogacony o relaksujący i odżywczy rytuał SPA: wygładzający ciepły peeling z olejkiem, nawilżająca maska oraz masaż kremem.

Pozostawi Twoje stopy jedwabiście gładkie i delikatne, a Ciebie odprężoną i zrelaksowaną. Pełna pielęgnacja stóp, ciepły peeling z olejkami, odżywcza maska i długi masaż wykonany na kremie i olejkach.

Zabieg parafinowy na dłonie

To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

Przedłużanie i stylizacja paznokci

Pedicure

profesjonalna pielęgnacja Twoich stóp

Aby Twoje stopy wyglądały pięknie i zdrowo wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków marek OPI i ESSIE, światowych liderów na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci.

Pielęgnacja stóp: relaksująca kąpiel, opracowanie skórek lub frezowanie stóp, ciepły peeling z olejkami, nałożenie odżywczego kremu.

Pełna pielęgnacja stóp: relaksująca kąpiel, opraco- wanie skórek i frezowanie stóp, ciepły peeling z olejkami, nałożenie odżywczego kremu.

Wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły, zasila paznokcie w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego, głęboko odżywia płytkę paznokcia.

Dodatkowo zabieg zawiera opracowanie skórek, frezowanie stóp, nałożenie odżywczego kremu do stóp.

Malowanie paznokci

Zabieg na bazie kwasów kosmetycznych, pozwala łatwo usunąć nagromadzony zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka. Zabieg jest uzupełniony o ciepły peeling z olejkami, opracowanie kształtu paznokci oraz skórek.

Usługi dodatkowe

Malowanie paznokci

Zabieg parafinowy na stopy

To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą stóp. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na stopach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Stopy staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Parafina na stopy w domu polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej ze względu na swoje rozgrzewające działanie.

Stylizacja paznokci