Miejsce stworzone przez kobiety

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez nasz wykwalifikowany personel. Indywidualnie dobrane terapie i preparaty pozwolą na uzyskanie pożądanych efektów.

Zapraszamy do kontaktu

+48 12 353 88 66
+48 506 737 270
gabinet@beauty-concept.pl
Kraków, ul. Nadwiślańska 9

Wybielanie zębów

Magic White®

Wybielanie zębów z użyciem lampy oraz preparatów marki Magic White to sposób na pozbycie się nieestetycznego nalotu i przebarwień na szkliwie wykonywany za pomocą naświetlania lampą LED. Zabieg ten jest niezwykle prosty i szybki. Czas jego trwania to niecałe 60 minut.

Cały zabieg to trzy naświetlania po 20 minut. Preparat zostaje aplikowany na zęby pacjenta. Jego składnikiem aktywnym jest nadtlenek wodoru, który stanowi 35% składu produktu. Po nałożeniu preparatu na zęby, można rozpocząć naświetlanie.

Światło powoduje reakcję, w wyniku której nadtlenek wodoru ulega utlenieniu i w ten sposób wybiela szkliwo. Naświetlanie trwa około 15 minut. Zabieg daje bardzo dobre efekty – pozwala na wybielenie szkliwa o 5-14 tonów. W porównaniu z innymi metodami, szczególnie domowymi, jego skuteczność jest bardzo wysoka.

Zabieg jest bezpieczny i nie podrażnia zębów i dziąseł. O jego powodzeniu decydują warunki, w których został przeprowadzony. Należy pozbyć się wszystkich ubytków oraz chorych zębów. Jest to niezbędne postępowanie, które zapewnia całkowite bezpieczeństwo przed uszkodzenie miazgi zębowej. Dodatkowo, aby ułatwić działanie preparatu warto jest pozbyć się kamienia i osadu ze szkliwa. Można osiągnąć to wykonując np. piaskowanie zębów.

Po przeprowadzeniu zabiegu wybielania zębów należy przestrzegać tak zwanej „białej diety”. Polega ona na wyeliminowaniu z diety produktów, które są barwiące i spowodują powstanie przebarwień. Dzięki temu efekty uzyskane podczas naświetlania będą dłużej widoczne. „Biała dieta” obowiązuje około dwie doby po zabiegu wybielania, po tym czasie można wprowadzać produkty barwiące szkliwo.

Zaleca się, żeby najsilniej barwiące pokarmy (na przykład kawę, herbatę) odstawić aż na dwa tygodnie.

Magic White®