Miejsce stworzone przez kobiety

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez nasz wykwalifikowany personel. Indywidualnie dobrane terapie i preparaty pozwolą na uzyskanie pożądanych efektów.

Zapraszamy do kontaktu

+48 12 353 88 66
+48 506 737 270
gabinet@beauty-concept.pl
Kraków, ul. Nadwiślańska 9

Ericson Laboratoire

Fresh Caviar | Slim Face Lift

Ericson Laboratoire to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych o najwyższych dopuszczalnych stężeniach w zabiegach pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W ofercie znajdują się zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową czy chirurgicznej wersji liftingu.

Fresh Caviar
to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy.

fresh-caviar-ericson-beauty-concept___02

Slim Face Lift
to linia pielęgnacyjna oddziałująca na dwa podstawowe problemy skóry:

  • brak jędrności
  • zaburzenia w owalu twarzy

Linia ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, podbródek) oraz ujędrniające w widoczny sposób modelując owal twarzy. Efektem zabiegu jest zwiększenie regeneracji tkanek, a tym samym poprawa, jakości skóry, redukcja zmarszczek i przywrócenie elastyczności.

Ericson Laboratoire